Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Evospin

Log ind på Evospin | Få Adgang til Din Konto Sikkert

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Evospin Welcome Bonus

# Log ind på Evospin | Få Adgang til Din Konto Sikkert Velkommen til Evospin, hvor du får adgang til dit spillerkonto med maksimal sikkerhed og eksklusive bonusangebud. Fra første depositum modtager du 125% bonus på op til €2.500 plus 125 gratis spins i Candy Monsta fra BGaming. Den anden indbetaling belønnes med 75% bonus på op til €2.500 og 75 gratis spins i Fruit Million, mens tredje depositum giver dig 85% bonus på op til €2.500 samt 85 gratis spins i Bonanza Billion. For spillere, der satser større beløb, tilbyder Evospin High Roller-pakker med op til 200% bonus på op til €6.000 for tredje depositum. Derudover kan du få daglig cashback på op til 20% fredags reload bonus med 66% på op til €1.000, og lørdagsfrie spins op til 100 gange. Dit login beskyttes af avancerede sikkerhedsforanstaltninger, og alle dine transaktioner behandles diskret og sikkert. Evospin sikrer, at du kan nyde spil med fuld tillid til platform-integriteten og dit økonomiske forhold.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Evospin welcome bonus?

Evospin offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Evospin
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Evospin

Beyond the welcome bonus, Evospin offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Første indbetaling bonus125% op til 2.500 kr + 125 gratis spins40x på bonusbeløb, 30x på gratis spins20 kr90 dage
Anden indbetaling bonus75% op til 2.500 kr + 75 gratis spins40x på bonusbeløb, 30x på gratis spins20 kr90 dage
Tredje indbetaling bonus85% op til 2.500 kr + 85 gratis spins40x på bonusbeløb, 30x på gratis spins20 kr90 dage
Daglig cashbackOp til 20% cashback3x på cashbackbeløbIngen minimum3-7 dage
Fredag reload bonus66% op til 1.000 kr40x på bonusbeløb30 kr14 dage
Bonusannullering 100%100% op til 1.500 kr40x på bonusbeløb200 kr14 dage

How to Claim

Claiming your Evospin welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Evospin or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Evospin may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvad er betingelserne for Evospin's første indbetalingsbonus på 125%?+
Evospin tilbyder 125% bonus op til €2.500 plus 125 gratis spins i Candy Monsta. Minimum indbetaling er €20. Du skal omsætte bonusbeløbet 40 gange og free spins 30 gange. Maksimal indsats er €6,50. Bonussen gælder kun første indbetaling med koden EVOFRST.
Kan jeg få cashback bonus hver dag på Evospin?+
Ja, Evospin tilbyder daglig cashback op til 20% på tabte beløb fra dagen før. Cashback krediteres kl. 00:10 UTC. Du skal have foretaget et depositum samme dag. Omsætningskrav er 3x. Maksimal gevinst fra cashback er €10.000. Minimalt tab skal være €30 for at kvalificere sig.
Hvordan fungerer Evospin's loyalitetsprogram med 25 niveauer?+
Evospin loyalitetsprogram har 25 niveauer. Du samler 1 CP for hver €20 stukket på slots. Niveauer nulstilles hver tredje måned. Højere niveauer giver større udbetaling limits: niveau 1-14 €5.000 ugentlig, niveau 21-25 €10.000 ugentlig. Free spins kræver 25x omsætning, kontanter 3x.
Hvad er reglerne for Evospin's Highroller bonusser?+
Evospins tre Highroller bonusser starter fra €250 minimum. Første er 150% op til €6.000, anden 180%, tredje 200%. Alle inkluderer free spins. Omsætningskrav er 40x for depositum, 30x for free spins. Maksimalt bet er €25. Maksiaml udbetaling er €6.500 per bonus.
Hvad er minimumsudbetalingen og hvor lang tid tager det på Evospin?+
Minimumsudbetalingen på Evospin er €30. Behandlingstid er 0-48 timer. Dagligt limit er €2.000, ugentligt €5.000, månedligt €10.000. Du skal have spillet dine indbetaling 3 gange før udbetaling. Bankoverførsler behandles inden 3 arbejdsdage.
Hvilke lande er begrænset fra at få bonusser på Evospin?+
Sverige er fuldstændig begrænset fra alle bonusser på Evospin. Derudover er Tyskland, Østrig, Frankrig, Nederlandene, Spanien og Storbritannien også begrænset. USA og dets territorier er ikke tilladt. Alle FATF-blacklistede lande er udelukket fra bonuser og promotioner.